×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 989
JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 42

 

آلبوم «احساس فروردین» با صدای رضا دخت در قالب 11 قطعه با موسیقی شاهین خسروآبادی و بابک مافی با همت موسسه هنرنمای پارسیان، پخش و توسط موسسه فرهنگی ـ هنری سپهر مهر و ماه منتشر شد.

حسین آسترکی - بک استیج : شب موسیقی فیلم های مسعود کیمیایی به خوانندگی سلطان راک ایران : رضا یزدانی و با گروه ارکستر سمفونیک به رهبری بهزاد عبدی مثل تمام اجراهای رضا یزدانی ، اجرایی بی نظیر و شبی به یاد ماندنی برای طرفدارانش خلق کرد و برگی دیگر در آلبوم افتخاراتش افزود و به همگان ثابت کرد وی همچنان خاص ترین خواننده ایران است .

بک استیج - سالومه گلمکانی : طی پیگیری های خبرنگار بک استیج موفق شدیم با مهدی فردی سرپرست ارکستر بهنام صفوی گفتگویی داشته باشیم . مهدی فردی ضمن اینکه تاکید داشت که بهنام اصلا علاقه ای به رسانه ای شدن این موضوع نداشته گفت آقای صفوی حدود 2 سال است که در گیر این بیماری است و طی این مدت سعی کرده با دارو درمانی رشد این تومور را کنترل کند ولی متاسفانه الان این تومور رشد داشته و بهنام مجبور به جراحی است . فردی در جواب ما مبنی بر خوش خیم بودن یا نه این تومور گفت متاسفانه هنوز چیزی مشخص نیست چون تومور در جای حساسی از مغز است و امکان نمونه برداری وجود نداشته .

صفحه4 از4

آمار بازدیدکنندگان

723931
TodayToday159
YesterdayYesterday749
This_WeekThis_Week3294
This_MonthThis_Month7383
All_DaysAll_Days723931