×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 44
JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 42

امین رستمی و آلبوم شِش

بک استیج - سالومه گلمکانی : امین رستمی یک خواننده بی حاشیه ، متین و موقر و کاملاً  حرفه ایست ، با توجه به اینکه موقعیت خیلی مناسبی هم نبود برای مصاحبه  به لحاظ زمانی ولی امین رستمی  از سر صبر و حوصله به همه سوالات من جواب داد ، آنچه بیشتر این مصاحبه رو برای شخص من دلنشین میکرد آرامشی بود که  در تمام طول این گفتگوی دوستانه  در کلام خواننده آلبوم شِش موج می زد.

آنچه می خوانید حاصل گپ و گفت من و امین رستمی است پیرامون آلبوم آلبوم شِش و برنامه های آینده ی کاری اش :

آقای رستمی اول یه بیوگرافی کاری از خودتون برامون بگید ! اینکه موسیقی رو از کی شروع کردید ؟

- موسیقی رو از سال 77 شروع کردم ولی از سال 82-83 اولین ملودی هامو نوشتم ، اولین آهنگ هایی که مال خودم بود رو نوشتم و در واقع به طور جدی تر و به طور حرفه ای  از سال 82 - 83 شروع کردم به فعالیت .

چرا انقدر فاصله بین آلبوم اول و دومتون بود ؟

- مشکل از خودم بود ، در واقع کم کار شده بودم یه مقدار

حساسیت و وسواس هم بود  ؟

- آره ، بیشترش حساسیت بود ... یعنی دلم نمی خواست یه کاری ارائه بدم صرف اینکه فاصله نیفته ، این حساسیتِ باعث شده بود یه مقداری از اون کاری باید انجام بدم دور بیفتم .

ولی کم کار نبودید ، تک تِرک های زیادی ازتون پخش شد

- نه زیادم نبود 5 تاتِرک ، حالا  5  تا یا 6 تا دونه تک آهنگ  بوده ، فکر نمی کنم بیشتر بوده باشه حالا دقیقاً حضور ذهن ندارم ولی نهایتاً همون 5 - 6 تا بیشتر نبود آهنگ هایی که بین دوتا آلبوم پخش شد .

ولی کارایی بود که بین مردم جا افتاد و بازتاب خوبی داشت و مردم دوست داشتن این کار ها رو !

- خدا رو شکر... بله ، در حد خودشون فکر می کنم بازتاب خوبی داشته

مخصوصاً تِرک " انقد تو رو دوست دارم " که فکر می کنم دیگه همه شنیدنش انقدر همه گیر شد

- بله اون آهنگ قرار بود تو آلبوم اول باشه ولی بخاطر اینکه خیلی زمان مون رو از دست داده بودیم دیگه آقای علمشاهی مدیر محترم شرکت آوای نکیسا دیگه قبول نکردن که این کار رو اضافه کنیم به آلبوم به خاطر همین که زمان رو از دست ندیم وگرنه اون جزو کارای آلبوم اول بود .

از بازتاب آلبوم "شِش" راضی بودید ؟ فکر کنم الان دیگه زمان مناسبی باشه برای بازتاب گرفتن  ...

- به نظرم هنوزم جا داره تا آلبوم شنیده بشه چو از آلبوم باید حداقل 3 - 4 ماه بگذره چون مردم ما اون رسانه ای که بینشون بیشترین بُرد و داره نه اینترنته ، نه اینکه برن سی دی  رو بخرن ، بلکه تبلیغات دهان به دهان ِ ... می دونید چی می گم ؟ یعنی شما یک موزیک و میشنوید بعد به دوستت به فامیلت هم پیشنهاد میدید که کار و بشنوه فکر می کنم 3 - 4 ماه زمان مناسب تریه ، ولی فیدبکی که از آلبومم گرفتم خیلی خوب بود ؛ شکر خدا  از اون چیزی که فکر می کردم بهتر بود واقعاً .

قراردادتون با آقای حسین خانی بلند مدته ؟

- نه همین یه دونه آلبومه

برنامه کنسرت هاتون به چه صورته ؟

- من فکر می کنم همکاریم با آقای حسین خانی ادامه دار باشه ، برنامه ی کنسرت ها رو هم داریم با خود آقای حسین خانی هماهنگ می کنیم ، فکر می کنم شهریور ماه دیگه به امید خدا اولین اجرام  باشه .

یعنی الان گروه ارکسترتون رو هم بستین ؟

- بله ، بله ... تمریناتمون هم از هفته ی آینده دیگه شروع میشه و فکر می کنم ظرف مدت یک ماه تا 40 روز بتونیم گروه رو کامل جمع و جور کنیم که آماده ی اجرا باشیم انشاالله

رهبر ارکسترتون به عهده ی چه کسی هستن ؟

- آقای کارن زیاری

آقای رستمی نقش کوشان حداد تو آلبوم شِش چی بود ؟

- آقای کوشان حداد نقش خیلی پررنگی تو آلبوم داشتن و کلاً به نظرم یکی از اتفاقای خوبی که برای من افتاد آشنایی با 2 نفر بود توی این آلبوم یکی کوشان حداد، یکی فرید احمدی این دوتا آدم خیلی آدمهای حرفه ای و خیلی آدمهای کار بلد هر کدوم تو رشته های خودشون و خیلی دلسوز و کوشان حداد جدای از اینکه آهنگ بارون رو برای من تنظیم کرد تو آهنگ های دیگه هم خیلی به من کمک کرد .

پس چرا اسم کوشان حداد به عنوان تنظیم کننده نخورده ؟

- عرضم به حضورتون که ما با کوشان آخرای آلبوم ، تقریباً 4 - 5 ماه آخر آلبوم خیلی با هم کانکت شدیم و قرار شد که با هم همکاری گسترده تری داشته باشیم ، بعد تو فُرم اولیه که ما به ارشاد داده بودیم اسم کوشان نبود ، بعد اگه می خواستم اسم کوشان و بدم باید از پروسه های حراستی ارشاد می گذشت و زمان گیر می شد و پخش آلبوم حداقل 2 ماه به تاخیر می افتاد برای همین صحبت کردم با کوشان و هماهنگ کردم  ازش اجازه گرفتم که اسمش رو نزنیم و کوشان هیچ مشکلی نداره تو ارشاد فقط چون باید اون پروسه ها رو طی می کرد و زمان زیادی می برد کارهای اداریش من اسم "کوشان حداد" و "امیر ارجینی" و مسیح حمیدی و یه تعدادی از نوازنده های دیگه مثل پیام طونی (ویلون ) یاشار خسروی ( ساکسیفون ) اینا رو نتونستیم اسم هاشون رو بزنیم تو آلبوم

ترانه ی قطعه ی "خداحافظ تو" از آقای ارجینی بوده ؟

- بله "خداحافظِ تو " ترانه ی آقای ارجینی بود

این دوستان هیچ کدوم مشکل ممنوع الکاری که نداشتن ؟

- نه ، اصلاً ... اصلاً هیچ کدوم از بچه ها هیچ مشکلی تو ارشاد نداشتن و دلیلش خیلی روشن دقیقا همون بود که خدمتتون عرض کردم . فقط چون زمان رو از دست می دادیم ترجیح دادیم اسم این بچه ها رو نزنیم تو اینسرت آلبوم و با تک تک بچه ها صحبت کردم قبل از اینکه لیبلمون رو بدم واسه چاپ و ازشوناجازه گرفتم همگیشون راضی بودن و مطمئن باشید اگه حتی یک نفر از این بچه ها ناراضی بود و اصرار داشت که حتما اسمش بخوره توآلبوم یقین بدونین که من صبر می کردم تا این پروسه ها طی بشه چون اعتقاد دارم توی آلبوم باید رضایت همه توش حاصل بشه  

خودتون کدوم تِرک رو دوست داشتید تو آلبوم ؟

- توی آلبوم من تِرک " بی هوا " رو خیلی دوست دارم هنوز هم .

الان به نسبت آلبوم اولتون که پخش شده از آلبوم " یاد چشمات " راضی تر بودید یا آلبوم " شِش " ؟

- والا هیچ وقت رضایت کامل نداشتم از هیچ کدوم آلبوم هایی که تا حالا کار کردم چون وقتی آدم خیلی درگیر آلبوم میشه یه سری چیزا رو از دست میده ، نگاه دورش رو نسبت به کارش از دست می ده انقدر درگیر جزئیات می شه که نمی تونه نگاه از بالایی داشته باشه به کار خودش مثل یه مخاطب عام ولی در مجموع از آلبوم دوم راضی ترم به نظرم خیلی حرفه ای تره  به نظرم ، من اینطوری احساس می کنم ، آلبوم اولم شاید خیلی صمیمی تر با مخاطب ارتباط برقرار می کرد ولی آلبوم دوم فکر می کنم خیلی حرفه ای تر بود .

خودتون فکر می کنید مردم شما رو با کدوم آهنگتون می شناسن بیشتر ؟

- من فکر می کنم با " دلم گرفته " و بعدش " انقد تو رو دوست دارم " شاید ...

یه سری کارها هم بوده شما دو نفری با خواننده های دیگه اجرا کردین از این حالا همکاری هایی این مدلی که داشتین راضی بودین ؟

- نه  ، نه راضی نبودم و دیگه هم کار دو صدایی نمی خونم هیچ وقت ، البته یک کاری خوندم که که مال قبلاً بوده قراردادش در واقع مال دو سال پیشِ ولی ممکنه به تازگی منتشر بشه ... البته ممکنه ... ولی جزو کارای قبلی بوده ، در هر حال دیگه فکر نمی کنم که بخوام با هیچ کسی آهنگی دو صدائی بخونم هیچ وقت .

اگه صلاح می دونید بگید که این کار رو با کی خوندین ؟

- والا یه خواننده ی ناشناسه ، اسمش هنوز شنیده نشده ، آلبومش هم هنوز منتشر نشده ترجیح میدم نگم اسمشو .

این آهنگ "حسم کن" حال و هوای تنظیمش خیلی شبیه به استایل کارای کوشان حداد هست ،یه جاهایی یه صحبتهایی شنیدم که این کار تنظیم کوشان بوده که به اسم بهزاد عبداللهی خورده تو آلبوم . آیا این صحبتها صحت داره ؟

- عرضم به حضورتون که این خیلی سوال جالبی بود اتفاقاً ، چون کوشان کلاً مخالف بود که این آهنگ رو بخوایم تو این سبک تنظیم کنیم و در واقع این تنها کاری بود که تا لحظه ی آخری هم که آلبوم منتشر شد کوشان نشنیده بودش چون این تِرک آخر بود بعد اومد تِرک یک آلبوم شد بنا به دلایلی .

اتفاقا خیلی هم کار خوبی بود ...

- خواهش می کنم ، لطف دارید ، ولی نه اصلاً اینجوری نیست ، توانایی های بهزاد عبداللهی خیلی زیاده و از این تنظیم کننده قبلاً شنیدین و در آینده هم قطعا بیشتر خواهید شنید .

حرفتون درسته من می شناسم آقای عبداللهی رو و با توانایی هاشون تو زمینه تنظیم آشنایی کامل دارم ولی چون سبک کار خیلی شبیه به تنظیم های کوشان بوده همچین سوءتفاهمی ایجاد کرده

- ببینید این ریتم های الکترو هاوس پروگرسیوه  ، و اصلاً منحصر به کسی نیست و تو تمام دنیا داره استفاده و تولید می شه . ولی چون تو ایران تنها کسی که اصولی کار می کنه این استایل رو و کاراش بیشترشنیده شده کوشان حداد هست بخاطر همین هرکس این مدلی کار می کنه فکر می کنن کاره کوشانِ در صورتی که کوشان شاید حدود یکسال پیش این استایل بیشتر میزد الان دیگه فکر می کنم کوشان به درست کردن فضاهای جدید فکر می کنه چون فوق العاده آدم باهوشیه و خودش رو تکرار نمی کنه .

بسیار هم عالی ... حالا به غیر از کنسرت یعنی یه جورایی تا زمان کنسرت تک آهنگ جدید یا برنامه ی خاصی دارید ؟

- بله 2 تا تک ترک دارم که یک دونه  رو انتخاب می کنم و خیلی زود شاید تا 10 روز آینده انشاالله منتشر بکنم  ، چون چند تا از تِرک هام توی آلبوم تکراری بود دوست دارم با این تک آهنگ ها تکراری بودن اون کارها رو برای مخاطبینم جبران کنم .

آقای رستمی واقعا ممنونم که وقتتون رو در اختیار ما قرار دادین  به عنوان حرف پایانی اگه صحبت خاصی دارید بفرمایید ؟

- خواهش می کنم ، نه ... فقط خیلی ممنونم از همه ی کسانی که رفتن سی دی رو اورجینال خریدن و واقعا خیلی ها بودن که آلبوم شِش کلاً اولین آلبومی بود که به صورت اورجینال می خریدن و این واقعا واسه ی من خیلی باعث افتخاره ، چون واقعاً این فرهنگ و باید هممون کمک کنیم و جا بندازیم که کسی که داره موسیقی تولید می کنه و مؤلفه اگر حمایت نشه از طرف کسانی که هوادارن انگیزه ای برای کار کردن نخواهد داشت چون هواداری فقط این نیست که بگیم من فلانی رو دوست دارم ، عاشق صداشم و ... هواداری یعنی اینکه واقعا با خرید سی دی اورجینال حمایت کنیم از هنرمند مورد علاقمون ، چون تهیه کننده این هزینه ای که کرده واسه آلبوم من یا هرکس دیگه ای اگر بهش برنگرده انگیزه و انرژی نمی مونه واسش که بخواد رو کارای بعدی سرمایه گذاری بکنه و این بِرند مُرده ی موسیقی ما از اینم حالش بدتر می شه و باز هم یکبار دیگه تشکر می کنم از همه ی اونایی که آلبوم رو اورجینال خریدن حالا چه به صورت خرید اینترنتی چه خریدن سی دی های اورجینال .

تیم بک استیج آرزوی موفقیت روز افزون را برای آقای امین رستمی دارد .

"اختصاصی بک استیج "

گپ و گفت با گروه ...

 

  سالومه گلمکانی : برای پیگیری یه سری مسائل کاری مهمان دفتر پیام هوشمند بودم و پیام مشغول تنظیم یک کار

 فوق العاده تاثیر گذار بود از اونجایی که همیشه این نوع موسیقی ها ته ذهنم رو بدجوری قلقلک میده پیگیر شدم که ببینم خواننده ی

 کار کیه ... پیام گفت دو تا از دوستای خوبم به نام محمد و امیر اسماعیل پور گروهی به نام " کوکه " تشکیل داند که این آهنگ رو

 این دوستان اجرا کردن .

 با شنیدن اسم خاص گروه موضوع برام جالب تر شد و مشتاق تر شدم که گپ و گفتی داشته باشم با این برادران هنرمند ولی

 ظاهراً این دوستان علاقه ی شدیدی به سکرت بودن و یا به قول ما مطبوعاتی ها چراغ خاموش حرکت کردن داشتن .

 به هر حال پیگیری ها و سماجت های من  نتیجه داد و موفق شدم تماسی داشته باشم با برادران اسماعیل پور و چند دقیقه ای

 گپ و گفتی داشته باشیم پیرامون آلبوم پیش رو ، گروه " کوکه " و کلاٌ فعالیت های هنریشون.

 حاصل گپ دوستانه ی ما رو در زیر می خوانید :

 - : دوستان ضمن تشکر از اینکه وقتتون و در اختیار ما قرار دادید برای شروع یه بیوگرافی مختصر از خودتون بگید

 که خواننده های ما بیشتر با شما آشنا بشوند .

 کوکه : من امیر اسماعیل پور هستم . نوازنده ، آهنگساز تنظیم کننده و خواننده ،

بنده هم محمداسماعیل پور هستم و مثل امیر نوازنده هستم و گهگاهی هم ترانه می گم

- : امیر خان حالا چرا اول نوازنده ؟

کوکه ( امیر اسماعیل پور ) : چون من قبل از هر کاری به نوازندگی علاقه دارم و بیشتر از همه ی کارهای هنری

که انجام میدم نگاه ویژه ای به نوازندگی دارم

 

- : چه سازی رو می نوازید ؟

 

کوکه ( امیر اسماعیل پور ) : من در کنسرواتوار تهران تحصیل کردم ، چندتا ساز و می نوازم ولی ساز تخصصیم

 

گیتار اسپانیش هست ولی ویلون سل و پیانو هم می زنم

 

- : محمد جان شما  هم تو همین زمینه تحصیل کردین ؟

 

کوکه (محمد اسماعیل پور ) : خیر رشته ی تحصیلی من چیزه دیگه ای بوده ولی من  هم گیتار می زنم و گاهی ترانه می گم و

 

آهنگسازی می کنم

 

- : و حالا مشغول جمع آوری آلبوم تون به صورت مجاز هستین ؟

 

کوکه : بله ، دقیقاً

 

- : آلبوم الان تو چه مرحله ای هست ؟

 

کوکه : آلبوم از نظر تولیدی که مراحل پایانی رو طی می کنه و درواقع تو مرحله میکس و مسترینگه

 

و از نظر مجوزی هم مراحل اولیه مجوز رو طی می کنیم تا به امید خدا و مساعدت مسئولین به زودی مجوزهای

 

اصلی رو بگیریم .

 

- : از تیم همکاراتون تو آلبوم برامون بگید ؟

 

کوکه : توی بخش ترانه ها ؛ محمد کاظمی ، عرفان سلیمی ، سهیل احمدی و مژگان امرزی باهامون

 

همکاری کردن ؛ توی بخش تنظیم هم تا اینجا 3 تا کار از پیام هوشمند داریم همکارای دیگمون تو تنظیم ها

 

 علی جافری و مهدی خیرخواهی هستن .

 

- : ملودی ها چطور ؟

 

کوکه ( امیر اسماعیل پور ) : تو این آلبوم همه ملودی هارو خودم ساختم ؛ جز یک قطعه که آقای حمید شجاعی ساختن

 

بقیه ملودی ها همه مال خودمون بوده و خودم ساختم

 

یه سری از دوستان هم توی آلبوم بهمون کمک کردن و برامون ساز زدن ؛ بابک یوسفی کلارینت ،

 

مجید نوروزی ویلون زدن ، علی جافری هم سه تار و دیوان زدن ، خودمم تو آلبوم گیتار زدم

 

- : تیم کاری حرفه ای تون حکایت از مصمم بودنتون تو قدمی که برداشتید داره ! ولی چرا به فکر بستن آلبوم و کار کردن

 

مجاز افتادید ؟

 

کوکه : والا خوب ما قبلا خیلی کار کرده بودم ، برای خیلی ها ساز زده بودیم ولی بنا به یه سری مسائل شخصی خیلی دوست نداشتیم

 

که اسمی ازمون برده بشه و این داستانها . فکر بستن آلبوم هم از خیلی وقت پیش تو ذهنمون بود حتی تقریبا بعضی از ملودی ها مال

 

5- 6 سال پیشه  . جالبه بدونید که گروهمون اول 3 نفره بود ولی برای یکی از دوستانمون یک مشکلی پیش اومده و پارسال

 

از گروه جدا شد ولی خوب قبلا با هم کار کرده بودیم ، ساز زده بودیم و ... ولی استارت آلبوم رو از پارسال زدیم

 

- : پس یعنی گروه " کوکه " قبل از اینکه به فکر بستن آلبوم هم باشید فعالیت می کرد ؟

 

کوکه : بله

 

- : چه انگیزه ای باعث شد که با جدیت به خوانندگی فکر کنید ؟

 

کوکه : چه چیزی ... که والا ما همیشه تکیه موم رو نوازندگی و بعدش آهنگسازی بوده نه اینکه خوانندگی رو

 

دوست نداشته باشیم یا در حیطه ی تخصصیمون نباشه ولی اینکه اوایل خوانندگی برامون جدی باشه نه اینطوری نبود

 

ولی کم کم با کمک بعضی از دوستان و همینطور دوست عزیزمون مون پیمان که الان از گروهمون جدا شده تصمیم گرفتیم که

 

جدی تر به مسئله ی خوانندگی نگاه کنیم و آلبوم مجاز بدیم .

 

- : با شرکت خاصی صحبت کردید برای مجوز و پخش آلبوم یا بصورت شخصی استارت کار ها رو زدید ؟

 

کوکه : حقیقتا ما دوست داشتیم که کارها خیلی سکرت انجام بشه بعد به این مسائل فکر بکنیم و در واقع جایی هم

 

که اولین گفتگو رو در مورد آلبوم انجام دادیم همین سایت شما بوده و دوست نداشتیم فعلاً قضیه اصلا لو بره

 

برای همین فعلا در مورد این مسائل با کسی صحبتی نشده ، البته بودن از سالهای قبل تر دوستانی که مایل بودن سرمایه گذاری کنن

 

و در واقع اسپانسر ما بشن ولی ما بعد مشورت و بررسی هایی که کردیم صلاح بر این دیدیم که فعلا ًموافقتی نکینم باهاشون

 

-: پس با این حساب اسم آلبوم هم حسابی سکرته ؟

 

کوکه : بله ( با خنده )

 

- : یه چیزی که خیلی برام جالب بود اسم گروهتون بو . " کوکه " به چه معنیه ؟

 

کوکه: اتفاقا یه چیزی که دوست داشتیم در موردش صحبت کنیم همین بود " کوکه " در واقع تلفظ  دیلمانی واژه " کوکو "

 

همون پرنده ی " کوکو " هست که در تلفظ منطقه ی دیلمانی به سمت گیلان و اینا میگن " کوکه " که این اسم از طرف دوستان

 

به ما پیشنهاد شد و ما خوشمون اومد و همین اسم رو برای گروه انتخاب کردیم . در فرهنگ ایرانی پرنده ی "کوکو" مظهر غم و

 

اندوه تنهاییه ولی در فرهنگ بعضی ملل دیگه نماد خوشبختی و عمر طولانی و سعادته .

 

- : حالا فضای آلبومتون بیشتر به سمت فرهنگ ایرانی این واژه س یا سبک ها مختلفه ؟

 

کوکه ( امیر اسماعیل پور ) : خیلی نزدیکه به این اسم ، اصلا شخصیت خود من یکمی خجالتی و بعضی وقتا گوشه گیرم و سبکی هم

 

دوست دارم و اغلب روش تکیه دارم و کار می کنم سبک اسلو هست و تخصص من بیشتر رو این نوع کاراس

 

- : با توجه به اینکه الان سبک ترنس بازار رو تقریبا قبضه کرده فکر می کنید موفقیتتون تو این آلبوم چند درصده؟

 

اسماعیل پور : نه اینکه نداشته باشیم اصلا کارای ترنس یا حتی 8*6 تو آلبوم ولی خود من بیشتر رو این سبک تاکید دارم

 

و عقیده م اینه که اون چیزی که واقعا تو دلمه ارائه بدم و قصد ندارم حالا بیام 4 تا کار بدم بترکونم تموم شه برم ، نه یه پروسه

 

طولانی مدت داریم که بتونیم خودمون و ثابت بکنیم و اون چیزی که واقعا توی قلبمونه و بهش علاقه داریم و با بهترین کوالیتی

 

به دیگران انتفال بدیم .

 

 - : پس به قصد ماندگار شدن وارد این عرصه شدین ؟

 

اسماعیل پور : بله دقیقا همینطوره

 

- : بسیار هم عالی ولی معمولا قطعات خوب و حسی که ماندگار شدن قطعاتی بودن که مردم دیرتر اما عمیق تر باهاشون

 

ارتباط برقرار کردن ، این موضوع در مورد کار های شما هم مصداق پیدا می کنه ؟

 

اسماعیل پور : نه چندان ما کارهامون و طوری اتخاب کردیم که به موقع روی مخاطب اثر بزاره نه اینکه مخاطب بخواد خیلی دیر

 

ارتباط برقرار کنه و یا خیلی دیر خودشو نشون بده . به هر حال این سبکی بود که ما خیلی دوست داشتیم و خیلی هم تلاش کردیم

 

میگم بعضی از کارهایی که داریم تو آلبوم استفاده می کنیم مال 5 - 6 سال پیشه .

 

- : با توجه به اینکه این کارا مال 5- 6 سال پیشه فکر نمی کنید یه کم رن و بوی کهنگی گرفته باشه ؟

 

کوکه : نه ، چون اونجاهایی که لازم بوده ملودی ها رو تغییر دادیم ، تنظیم های جدید و به روز استفاده کردیم ولی تمش همن تمه ، 

 

و من می تونم با قاطعیت بگم که کارها قدیمی نشدن .

 

- : با توجه به اسم گروه از تم های محلی هم استفاده کردین ؟

 

کوکه : تم محلی یا ساز محلی ؟

 

- : تم محلی !

 

کوکه : نه کلا تو ملودی هاتون از تم محلی خاصی استفاده نشده ؟

 

- : ساز محلی خاص طور ؟

 

کوکه : نه ساز محلی هم نداشتیم . پیش تر هم گفتم ساز هایی که تو آلبوم استفاده شده دیوان و سه تار ، کلارینت ، ویلون سل

 

و گیتار بوده که نوازندگی گیتار و ویلون سل تو آلبوم به عهده ی خودم بوده .

 

- : آلبومتون چند قطعه س ؟

 

کوکه : 9 یا 10 قطعه ؛ این که می گیم 9 یا 10 به این دلیله که ما 9 تا کار و آماده کردیم ولی احتمال داره یک تراک دیگه به آلبوم

 

اضافه بشه .

 

- : میکس و مستر آلبوم به عهده چه کسی خواهد بود ؟

 

کوکه : میکس و مستر آلبوم که ترک هایی که پیام هوشمند تنظیم کرده حودش میکس و مستر کرده و باقی کارها رو هم یکی از

 

دوستان همکارمون آقای مهدی خیرخواهی دارن میکس و مستر می کنن .

 

 -: پس با این حساب تیم میکس و مسترینگتون یه جورایی جدید و نو هستن ؟

 

کوکه : بله جدیده .

 

: میشه به کوالیتی کار به اندازه ی کارهایی که قدیم تر های میکس و مستر می کنن امیدوار بود ؟-

 

کوکه : بله 100% یقین داشته باشید با همون کیفیت خواهد بود . اصولا کارهای پیام هوشمند که هیچ وقت جای بحثی توش نیست

 

آقای خیرخواهی هم ایشالاکارها میاد و میبینید که چیزی کم از عزیزان دیگه ندارن تو زمینه میکس و مسترینگ

 

: آلبومتون کی قراره به بازار بیاد ؟-

 

کوکه : بستگی به مجوز داره ، در وقع هر زمانی که مجوزهای رو بگیریم کار رو پخش می کنیم ون آلبوم دیگه تقریبا ً کامل بسته

 

شده .

 

  : یعنی ما الان می تونیم امیدوار باشیم که آلبوم طی 6 - 7 ماهه آینده وارد بازار می شه ؟- 

 

کوکه : انشالله که همینطور باشه .

 

 : دوستان عزیز خیلی ممنون که وقتتون رو در اختیار ما قرار دادید برای حرف پایانی اگه چیزی خاصی مد نظرتون هست-

 

خوشحال می شیم بشنویم ؟

 

کوکه : صحبت خاصی که نیست جز اینکه واقعاً تشکر کنیم از بچه هایی که تو روند این کار کنار ما بودن و کمکمون کردن تو

 

مراحل مختلف این کار از ترانه و تنظیم تا ضبط و غیره خصوصاً پیام هوشمند که به جز بحث تنظیم و اینا تو تمام مراحل این

 

پروسه برادرانه کنار ما بوده و یکی از بهترین دوستانمون در زمینه ی هنری هست و باز هم ازش تشکر می کنم .

 

همینطور از شما و سایت هارمونی هم ممنونیم که انقدر به موقع و دقیق پیگیر بودین در نهایت امیدواریم ماحصل تلاش ما

 

که با همه ی قلب و احساسمون بوده به دل مردم هم بشینه و مردم هم کارا رو دوست داشته باشن .

 

 

 

 

 

 

 

صفحه5 از5

آمار بازدیدکنندگان

637621
TodayToday435
YesterdayYesterday795
This_WeekThis_Week3542
This_MonthThis_Month1944
All_DaysAll_Days637621