چاپ کردن این صفحه

شاهکاره عالیجناب عشق باز هم در برج میلاد

11 دی 1348
نویسنده 

 

بک استیج _ پرستو زمانی مفرد : گروه پرطرفدار ایوان یک بار دیگر در سالن برج میلاد هوادارانش را غافل گیر نمود.

ایوان باند کنسرت خود را با قطعه سروناز آغاز نمود تا از همان ابتدا نوید کنسرتی شاد و پر از انرژی را به حاضرین در سالن برج میلاد بدهد. شاهکار قطعه بعدی بود که ...

اجرا شد و حقیقتاً شاهکار بی نظیری از ایوان باند بود. حسین شریفی خواننده این گروه از حس خوب خود نسبت به این قطعه سخن گفت. ایوان باند آثار بی نظیر خود را یکی پس از دیگری اجرا کردند. پس از پایان قطعه نفس، دانیال ابراهیمی نوازنده گیتار الکتریک معرفی و مورد تشویق حاضرین قرار گرفت. قطعه آروم جونم با هم صدایی حاضرین اجرا شد که حس خوب این آهنگ را دو چندان کرد. بعد از اجرای بام تهران و نگم برات نوبت به اجرای فوق العاده قطعه عالیجناب عشق رسید که سالن برج میلاد با اجرای این موزیک منفجر شد. هر کس در زندگی خود عالیجناب عشقی دارد که عالیجناب عشق فؤاد غفاری سرپرست گروه، مادرش بود که پس از اجرای بی نظیر این قطعه، موزیک عالیجناب عشق را به مادرش که از مهمانان ویژه کنسرت ایوان باند بود تقدیم کرد. قطعه بعدی نوش جان بود که ایوان باند با اجرای با انرژی خود این قطعه را نوش جان همه کردند. از آثار دیگری که اجرا شد می توان به دلبسته، زیبای من، ماه منی، تو که معروفی و عهد کردم اشاره کرد. حسین شریفی قطعه چهل گیس را تقدیم به پدر خود که در سالن حضور داشت نمود و گفت که پدرم عاشق مادرم است و او را چهل گیس صدا می کند. سپس این خواننده آهای دختر بارون را اجرا کرد که به قول خودش این قطعه به افتخار خانم¬های داخل سالن اجرا شد و این قطعه شاد را تقدیم به قلب لیلایی همه خانم ها نمود.

به عنوان حسن ختام امشب، ایوان باند قطعه عالیجناب عشق را با تنظیم عالی و متفاوتی اجرا کرد که سالن از شدت هیجان و انرژی که این قطعه داشت، منفجر شد.

در آخر ایوان باند از مؤسسه آوای هنر با مدیریت آقای محمد جلیل پور، ، مدیر روابط عمومی مؤسسه آوای هنر آقای علی نیکونیا، مدیر برنامه خود آقای علی جعفری و شرکت آراکو با مدیریت آقای حمید میرباقری تشکرات ویژه ای کرد.

از مهمانان امشب خانم پوران درخشنده کارگردان پر آوازه سینما و خانم مریم امیر جلالی بازیگر خوب کشورمان بودند.

در آخر لازم است تشکر ویژه ای بکنم از مدیر روابط عمومی مؤسسه آوای هنر آقای علی نیکونیا که همکاری فوق العاده ای با سایت بک استیج انجام دادند. از حسن نظر ایشان کمال تشکر و قدردانی را دارم.

در ادامه شما را به دیدن گوشه هایی از این اجرا از لنز دوربین آرزو اسماعیلی دعوت می نماییم :

اشتراک در تلگرام
433 مرتبه مشاهده شده
saloome

پست الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

آخرین‌ها از saloome